show filters
case studies

Beef bar

industrial restaurant in prague center

beefbar_logo_rect  

IMG_5648Beef Bar is a restaurant, bar and bistro in the centre of Prague, Czech Republic.

Meat and wine sold here is purely from Argentina and Uruguay.

Logo Beef Bar has been inspired by PASTRAMI sandwich, which is one of the key delicacy of the restaurant.

Our studio created the whole BB branding, logo, take away packaging, menu designs, promo print outs and we have also had a chance to bring ideas which has been implemented into the interior design.

         

BEFORE ENTERING...

The overall look of the restaurant windows has been precisly designed to go hand in hand with the industrial interior design, while reflecting quality, personal approach, South American wine and beef.

vykladec_vizualizace_5 IMG_5575  

COMPLIMENTARY CARDS

IMG_5645

IMG_5634 copy    

INTERIOR

IMG_5576 IMG_5577 IMG_5579 IMG_5580 IMG_5581

------

MENU, WINE list and TAKE AWAY packaging for BEEF BAR Prague

IMG_5592 copy4 13382256_10209231122766050_815465001_n copy bb2 copyIMG_5570 copyIMG_5608 copy IMG_5592 copy IMG_5592 copy2 IMG_5592 copy3  

TAKE AWAY PACKAGING

IMG_5617 copy IMG_5583 copy

THANK YOU FOR VIEWING OUR PROJECT

For more follow us on instagram @hmdprojects @heelsmakedeals

Water by radenska

campaign and packaging for new water brand

 

WATER by Radenska je 100% přírodní perlivá minerální voda. 

Je přirozeně elegantní s úžasnou jiskrou k tomu. Stejně jako ženy.

DAMN, SHE’S BUBBLY! 

(Pozn.: Slovo „bubbly“, neboli bublinková, bylo použito pro vyjádření perlivosti, zároveň se však v angličtině používá k popis charakteru, kdy znamená „plná energie a nadšení“.)

WATER by Radenska je svěží a energická značka zaměřená na trendy ŽENY ve věku 15 až 30 let žijící městský životní styl.

Produktový benefit: PŘÍRODNĚ PERLIVÁ

Výzva:

HEELS MAKE DEALS studio bylo požádáno přední nápojovou společností v Česku a na Slovensku – KOFOLA a.s. – o vytvoření designu značky a balení a vybudování marketingové kampaně pro vodu Radenska. Radenska je původně tradiční slovinská minerální voda, která byla v roce 2017 představena na CZ & SK trhu. Díky naší úzké spolupráci s týmem společnosti KOFOLA dostala WATER by Radenska novou tvář, aby vypadala stejně úžasně navenek, jako chutná uvnitř.

Řešení:

Vizuální styl, který jsme vyvinuly pro WbR, je čistý, stylový a elegantní – dokud na povrch nevyplavou první bublinky. To dalo vzniknout hravým ilustracím v designu. Ve vizuálu jsme zachovaly 3 ikonická srdce slovinské sestry Radenske. V klíčovém vizuálu jsme představily její „bubbly side“ ve formě funky ilustrací a „bubbly“ osobností 5 úžasných žen.

Aplikace:

KONCEPT, ART DIRECTION a POSTPRODUKCE, OOH (CLV, digiCLVs, design tunelu v přestupní stanici metra Florenc v Praze), ONLINE (design a kód webu, PPC bannery, reklama na YouTube), SOCIÁLNÍ MÉDIA (Facebook, Instagram, grafika, copywriting, moderace, adverts), GASTRO (rituál Radenska, gastro box), MERCHANDISE.

 

Vinea

visual and TVC for premium grape lemonade

zrozena
z vášně pro
hrozny.

Klient

Značku Vinea provozuje přední nápojářská společnost Kofola a.s. v Československu od roku 2008. Historie samotného nápoje však sahá až do roku 1974, kdy Vineu namíchal tým výzkumníků pro Vinařské závody v Pezinku.Vinea vznikla za účelem vyrobení zdravější alternativy k zahraničním kolovým a citrusovým nápojům.Červená a bílá představují dvě hlavní stálé varianty produktu Vinea, které značka často doplňuje o limitované edice.

Letos 2018 Vinea uvedla na trh novou stálou variantu s názvem VINEA FRIZZANTE. Naše studio stálo u samého konceptuálního a vizuálního zrodu této dlouho očekávané novinky v portfoliu značky.

Brief

Byli jsme vyzváni do uzavřeného výběrového řízení. Nová Vinea Frizzante, její vizuální styl, kampaň a TVC, měly navázat na tradiční klasickou Vineu, ovšem povznést ji o “obláček” výše a odkomunikovat její hlavní produktové atributy:


- méně sladká než klasická Vinea

- jemné perlení (“prosecco efekt”)

- ovocné a květinové tóny

Koncept

Při tvorbě konceptu a vizuálu jsme se soustředili na reálnost, organičnost a nespoutanost přírody (vinice a luka), odkud Vinea Frizzante pochází. Chtěli jsme komunikovat její sílu skrze plné a bohaté vizuály reálných hroznů a květin bez klasické reklamové retuše - jednoduše takové jaké jsou - nespoutané, přírodní, šťavnaté a chutné.

Její jemný luxusní prosecco efekt a spojení hroznů s květinami a ovocem jsme pro koncept televizního spotu přenesly do “božského Dionýsovského světa”. Ten, stejně jako tradiční Vinea, je historicky spjat s vinicemi, ale zároveň pro nás představoval nespoutanost a nadpozemskost, kterou pro nás představuje nová Vinea Frizzante.

Výsledek

S ohledem na rozmanitost a bujarost přírody ve spojení s naším pojetí decentně neřestných Dionýsovských oslav jsme dospěli k bohatému vizuálu, který evokuje svěžest, chutě, raw realistické elementy a divokost.

V logu Frizzante jsme zkombinovali moderní serifovou typografii, která se pojí s luxusem (parfémy, fashion, povznesení), s organickou kličkou připomínající vinný šlahoun.

Podíleli jsme se na kompletním brand vizuálu - od konceptu, přes tiskoviny, digitální komunikaci, až po konceptuální, vizuální a scénaristické pojetí televizního spotu.

ORGANIC / LUSH / UNRESTRAINED / RICHNESS / FULL DETAILS / raw / sensual / fairly sinful

V logu Frizzante jsme zkombinovali moderní serifovou typografii, která se pojí s luxusem (parfémy, fashion, povznesení), s organickou kličkou připomínající vinný šlahoun.

PRVNÍ VIZUÁL

Vizuál pro Vinea Frizzante by měl komunikovat bohatost a plnost chutí - zobrazujeme detaily hroznů a dalšího ovoce, květinové tóny - rozkvetlé divoké květiny - a jiskřivé perlení - makro záběry oroseného ovoce.

Vizuál by měl působit spíše prémiově, elegantně, ale zároveň “přístupně”. Komunikujeme kvalitu, opravdovost, z toho důvodu nezobrazujeme kresby, či počítačové ilustrace, nýbrž realistické fotografie šťavnatého ovoce a květin.

Zároveň záměrně nepracujeme s uspořádaným “geometrickým” vzorem, naopak zdůrazňujeme bujnost a divokost - květin i emocí.

packaging photography / making of

Pro vizuál Frizzante jsme chtěli vlastní fotografie. Základem Produktu jsou bílé hrozny s ovocnými a květinovými přívlastky.


Art direction: Heels Make Deals

Producer: Robinson Khun

Photographer: David Bruner

FINAL
PHOTOS

FINAL
PHOTOS

LABELS
PRINT PREPARATION

LABELS
PRINT PREPARATION

Plech 250ml

Ideální porce lahodného osvěžení v elegantní designové plechovce. Vinea Frizzante v plechu tě uhrane svým vzhledem i chutí.

PET láhev 1l

Když se rád dělíš nebo naopak nikdy nemáš dost, dopřej si extra nálož požitku s litrovou Vineou Frizzante.

KEY VISUAL

KEY VISUAL

Stáčená
Vinea Frizzante

Stáčená
Vinea Frizzante

Osvěžující chuť hroznů v té nejčerstvější podobě! Prémiová kvalita, elegantní servírování, harmonie chutí a tanec jemných bublinek – vychutnejte si jedinečný zážitek se stáčenou Vineou Frizzante.

WEB DESIGN
& CODE

WEB DESIGN
& CODE

TV SPOT

Zasazeno do mýtu o Dionysovi,
avšak stylizací a produkcí
zobrazeno moderně, současně.

NESPOUTANÉ
PLNÉ
ENERGICKÉ
SOFISTIKOVANÉ
ORGANICKÉ

VIDEO MOOD

CASTING BRIEF

FRIZZANTE

Přirozeně charismatická, energická, sebevědomá, nespoutaná, přidrzlá žena s nádechem božskosti.

Vždy dostane to co chce. Miluje život, miluje plody přírody.Je ztělesněním svěží flóry.

Reprezentuje svežest ovoce a květinové atributy produktu. (nosí “korunu” z květin)


zvolená herečka: Diana Gan

DIONYSOS

Excentrický charismatický muž s radostí ze života, který se spoléhá na vnější zdroje radosti, vína, žen, zpěvu a tance.

Veselý a bezstarostný bůh bohémského života, radosti, extáze, vína.

Reprezentuje chutné hroznové atributy produktu. (nosí “korunu” z těch nejchutnějších hroznů)


zvolený herec: Aristotelis Bolovinos

SIDE CHARACTERS

THE STORY

Příběh je zasazen do božských vinic na Olympu.
Ve velkém otevřeném chrámu probíhají oslavy boha vína - Dionýsa.

Ten je, jako vždy, obklopen ženami, vínem a přebytkem všeho, co by si mohl přát. Nezvyklý na to, že by existovalo něco, co nemůže mít, znuděně konverzuje s ostatními, až do momentu, kdy na oslavu plnou vyumělkovaných postav vejde sebejistá Frizzante a s ní zcela nová přirozená energie. Její pohled se střetne s Dionýsovým a v tom okamžiku se stane jediným středobodem jeho zájmu.

Zatímco se přibližují k sobě, Dionýsos si v představách eroticky užívá každý kousek Frizzante, ona se plně soustředí na jeho korunu a v představách se zobrazuje její touha po hroznech, detaily na ovoce, květiny a chutě.

Jendotlivé představy spolu navzájem vizuálně i konceptuálně souvisí.

Napětí roste s každým krokem/představou a vrcholí v moměntě kdy Frizzante strhává korunu z hlavy Dionýsa a smyslně se zakusuje do trsu těch nejlepších hroznů.

V tento vášnivý moment dochází ke spojení všeho, co jednotlivé postavy představují. Spojení chutí a vášně se v tomto okamžiku dostává (skrze jemný deštík, kapku) na pozemské vinice.

BEHIND
THE SCENES

BEHIND
THE SCENES

MAKING OF VIDEO

TVC SPOT

Client: Vinea, Kofola

Creative direction, script: Heels Make Deals

Production company: Barletta

Director: Matej Chlupacek

Dop: Martin Douba

Producer, casting director: Maja Hamplova, Art director: Jan Pjena Novotny, Editor: Vojtech Cvrkal, Sound design: Samuel Jurkovic, Postproduction: PFX, Grading: Marla Colour Grading, Sound postproduction: CINQ visuals

Costume designer: Jarmila Dunderova, Make-up artist: Milan Vlcek, Foodstyling: Veronika Slajerova,1st AD: Pavel Svaton,Focus puller: Tomas Munzperger, Focus puller: Tomas Munzperger, Gaffer: Robert Smely, Key grip: Bedrich Hermanek, Prop master: Roman Chochola, Production manager: Lukas Skoda, Production assistant: Kamila Bialesova, Location manager: Daniel Suhay

DĚKUJEME

Lovoš

visual identity for cultural center in Lovosice

Ruscona

popular brand of nail products

Dee-tail

online magazine focused on e-commerce

Fann

christmas campaign for a traditional chain of perfumeries

VÁNOČNÍ KAMPAŇ

V letošním roce jsme pro česko-slovenský řetězec parfumerií FAnn připravili Vánoční kampaň, jejíž úkolem bylo navázat na tradici a historii značky. Kampaň jsme chtěli pojmout osobitě, s charakterem a vyvarovat se chladnému generickému přístupu zahraničních značek aplikovanému na domácím trhu. V zákaznících by kampaň měla vyvolat příjemné emoce spojené s Vánocemi a zároveň jim nabídnout zaslouženou dávku luxusu, kterou si na Vánoce chtějí dopřát, či darovat. Čtvercovitý tvar loga FAnn nám evokoval dárek a na tomto základě také vznikl typický vzor, který svou barevností a užitím vdechl značce nezaměnitelné Vánoční kouzlo.

Zuri

visual identity for luxury hotel & resort in tanzania