Mask-Group-36

LUXURIOUS & EMPOWERING CHOCOLATE BRAND

The idea behind the KRASNA brand and its visual identity is to elevate chocolate bar to sensual, design experience. This luxurious chocolate brand differs from competition mainly by its empowering concept and unique message. Each box represents a little reminder that women should always find and exceptional moment just for themselves.

Mask-Group-2
Mask-Group-3
Group-4

NOT JUST A BOX OF CHOCOLATE

Luxury chocolate with 74% cocoa is available in two variants of design boxes. We have created a distinctive red&black artwork that evokes passion, taste and self-confidence. The box is complemented by gold details and inside you will find two bars of exclusive dark chocolate, wrapped in black tissue paper. The design of the box was also intended as an accessory or aesthetic element to complete any interior. KRASNA is here to remind us every day of the importance of treating ourselves as queens and enjoying every moment of it.

Mask-Group-22
Mask-Group-21

INTENSE DELIGHT

Our cover is a work of art. Endless inspiration. It awakens all senses. At first glance, we feel an intense taste of chocolate. The vivid red color represents passion, tones of black act for elegance, minimalism and mystery.

Group-5

LOGO DESIGN

The logotype is one of the key elements of the KRASNA brand. We aimed to emphasize the premium quality of the chocolate and were mainly inspired by high end fashion brands. The logotype is simple, bold and timeless.

Mask-Group-34
Snímek-obrazovky-2021-12-06-v-12.49.31

BORN IN THE CITY OF FASHION

The creator of KRASNA, Jana Kundrátová, has been inspired by her stay in Paris. The idea to create an exceptional chocolate experience that celebrates women’s beauty and self love was born there.

Mask-Group-4
krasna-gif
Mask-Group-30
Krasna_1
Krasna_4
Mask-Group-33

ČOKOLÁDA KRASNA 

Povýšit tabulku čokolády na smyslný, designový zážitek, bylo myšlenkou stojící jak za vznikem nově působící značky KRASNA, tak i vizuální identitou a obalovým designem navrženým brandingovým studiem Heels Make Deals.  

Na český trh byla v uplynulých týdnech uvedena designová čokoláda KRASNA, která neobsahuje umělá sladidla a přidaný cukr. Perfektním složením to ale nekončí. KRASNA se od konkurence odlišuje především konceptuálním pojetím a svou unikátní message. Každá krabička totiž představuje designovou připomínku toho, aby ženy nikdy nepřestávaly dělat samy sobě radost, jen tak. Aby si vždy našly výjimečnou chvíli jen pro sebe.


K myšlence oslavy ženské krásy a sebelásky inspiroval Janu Kundrátovou, která za čokoládami KRASNA stojí, její pobyt v Paříži. Ingredience čokolády byly selektovány s důrazem na tu nejvyšší kvalitu surovin a s neméně pečlivým přístupem bylo zvoleno i kreativní studio, které dalo produktu tvář.

Brandingové studio Heels Make Deals cílové skupině žen rozumí. Personálně tvořeno právě ženami nabízí svým klientům nevšední insight do uvažování tohoto zásadního spotřebitelského segmentu. Ženy tvoří až 85% všech nákupních rozhodnutí na trhu. U některých produktů je tato skutečnost na první pohled méně zřetelná než u jiných, propojení designové čokolády oslavující ženskou krásu a studia Heels Make Deals bylo však v tomto případě jasnou volbou.


Luxusní čokoláda s obsahem 74% kakaa je k dostání ve dvou variantách designových krabiček. Pod art direkcí Kateřiny Horké a Sabiny Samuel vznikl výrazný červeno-černý motiv evokující vášeň, chuť a sebevědomí, který se ve dvou provedeních objevuje v obalovém designu. Krabička je doplněna zlatými detaily a uvnitř naleznete rovnou dvě tabulky exkluzivní hořké čokolády, zabalené v černém hedvábném papíru. 

Krásná uvnitř, krásná na povrchu. Tento obal jen tak nezmuchláte a nezahodíte. Design krabičky byl koncipován zároveň jako doplněk, či estetický prvek k dotvoření každého interiéru. Může vám tak i po vychutnání posledního kousku čokolády každý den připomínat důležitost dělat si život krásnější.

 

 

 

Group-593
Group-591
Group-594
Group-592

📍 PRAGUE | NEW YORK

HEELS MAKE DEALS